سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

89/4/28
3:52 ع

انتشار هفته نامه صدف از سر گرفته خواهد شدهفته نامه صدف یکی از نشریات محلی استان هرمزگان است که به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی عبدالحمید دلشاد منتشر می شد و از زمان انتخابات ریاست جمهوری دهم در خردادماه سال 1388 انتشار آن متوقف شد. اما قرار است بزودی با هیئت تحریریه جدید انتشار خود را از سر بگیرد. عدم انتشار آن در این مدت به جز مشکل مالی، هیچگونه مشکل دیگری نداشته و ظاهرا هیئت تحریریه قبلی آن تمایلی به ادامه انتشار آن نداشتند.


  

89/4/13
6:8 ع

تعطیلی کم داشتیم، پنج شنبه ها هم اضافه شد!

هرچند بارها مسئولان کشور از زیاد بودن تعطیلات رسمی در تقویم انتقاد کرده و گفته اند حدود 3 ماه از سال تعطیل است و باید تعطیلات کاهش یابد و در حالی که امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال همت مضاعف و کار مضاعف نامگذاری شده است، کارگروه تحول اداری هرمزگان طرحی را به تصویب رساند که در پی آن از تاریخ 15 تیرماه ادارات استان هرمزگان روزهای پنج‌شنبه نیز تعطیل می‌شوند.

 معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی هرمزگان  در جلسه کارگروه تحول اداری که با سه دستور کار دنبال شد، ضمن اشاره به جزئیات طرح تغییر ساعت کاری ادارات هرمزگان در فصل تابستان اظهار داشت: دلیل عمده تدوین و اجرای این طرح تقلیل مشکلاتی است که فرآیند مسائلی همانند گرمای شدید و نوسانات جریان برق در سطح ادارات و جامعه برای مردم است. پرویز سالاری با بیان اینکه مدت زمان اجرای طرح مصوب کارگروه تحول اداری از تاریخ 15 تیر ماه الی یکم مهرماه سال‌جاری است، ابراز داشت: با اجرای این طرح که به موجب آن ادارات و دستگاه‌ها در روز پنج‌شنبه تعطیل می‌شوند، ادارات راس ساعت 6:30 دقیقه باز و 15:30 دقیقه تعطیل می‌شوند.

اکنون باید دید در سال همت مضاعف و کار مضاعف، کارمندان ادارات استان چقدر کار مضاعف انجام خواهند داد و به چه میزان رضایت ارباب رجوع ها را جلب خواهند کرد؟!


پیام رسان

+ رونق فضای مجازی، رهاورد «کرونا» / یادداشتی به قلم: حسین فریدونی – سردبیر هفته نامه صدف

مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ