سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

94/3/13
5:16 ع

ایران هسته ای باید به رسمیت شناخته شود

اوباما رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به تازگی اعتراف کرده  که حمله نظامی به ایران، مشکل هسته ای را حل نمی کند حتی اگر آمریکا در این حمله نظامی مشارکت داشته باشد. وی افزود: استفاده از زور (حمله نظامی) تنها منجر به کُند شدن موقت برنامه هسته ای ایران می شود و آن را برنمی چیند.

به عقیده بنده نه تنها حمله نظامی بلکه انجام مذاکره نیز برنامه هسته ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران را متوقف و کند نمی کند. این مذاکرات نفسگیر با گروه 1+ 5 فقط  جهت نشان دادن حسن نیت و برای اثبات صلح آمیز بودن برنامه هسته ای کشورمان بوده و بی تردید ملت ایران استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای را حق مسلم خود می داند و هرگز از حق طبیعی خود کوتاه نخواهد آمد.

ملت ایران از گزینه نظامی هم هراسی ندارند و چنانچه قدرتهای غربی حقوق هسته ای ما را به رسمیت نشناسند فعالیت های هسته ای خود را که داوطلبانه و به طور موقت کُند کرده ایم مجددا با شدت تمام از سر خواهیم گرفت و اجازه هیچگونه بازرسی نیز به بازرسان آژانس نخواهیم داد.

رهبر معظم انقلاب و بسیاری از مردم ایران از ابتدا نیز به آمریکا و قدرتهای غربی اعتماد نداشتند اما برای جلوگیری از بهانه جویی های قدرتهای غربی و قضاوت جهانی تن به این مذاکرات دادند ولی ظاهراً بهانه جویی های طرفهای غربی و نوکران اسراییل غاصب تمامی ندارد و مایل نیستند که مذاکرات به سود ایران خاتمه یابد. البته عده ای نیز در داخل کشور در تلاشند و دعا می کنند که این مذاکرات به شکست بیانجامد.

به هر حال ذکر این نکته ضروری است که این مذاکرات چه به نتیجه برسد و چه نرسد راه ما مشخص است و استفاده از انرژی هسته ای را حق مسلم خود می دانیم.


  

پیام رسان

+ رونق فضای مجازی، رهاورد «کرونا» / یادداشتی به قلم: حسین فریدونی – سردبیر هفته نامه صدف

مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ