سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

91/10/23
12:34 ع

 

تماشای دل

تو از آن پنجره ی کهنه و بی شیشه

به من خیره شدی

من غمگین

به تماشای دلم مشغولم

تو ز من هیچ مپرس

که در این حادثه ی تلخ...

                          باز هم نزد خدا مسئولم!

                                                          سروده: حسین فریدونی


  

91/10/4
11:37 ع

یک فعال مطبوعاتی در هرمزگان به دادگاه احضار شد


یکی از فعالان مطبوعاتی هرمزگان که طی نامه ای به مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان خواستار رسیدگی به مشکل نحوه محاسبه برق مجتمع مسکونی و تجاری محل زندگیش شده بود، به دادگاه احضار شد.

 

"حسین فریدونی" خبرنگار هفته نامه محلی صدف در گفت و گو با خبرنگار هرمزگان نیوز در مورد احضاریه دادگاه اظهار کرد: از حدود یکسال قبل در مجتمع تجاری و مسکونی "خبر" واقع در خیابان اتوبوسرانی بندرعباس ساکن شدم و متوجه یک مشکل برقی در این ساختمان شدم که اکثر اهالی ساختمان از مدتها قبل با آن درگیر بودند.

وی ادامه داد: ساکنین مجتمع علی رغم اعتراضات و مراجعات مکرر به اداره برق نتوانسته بودند مشکل را حل کنند. با توجه به اینکه بنده مطبوعاتی بودم تصمیم گرفتم آن را پیگیری کرده و به نتیجه برسانم. از این رو قبل از آنکه موضوع را رسانه ای کنم با نوشتن نامه ای به مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان خواستار بررسی و رسیدگی به این مشکل شدم که رونوشت نامه به مدیرعامل نیز ضمیمه می شود.

فریدونی خاطرنشان کرد: در این نامه نوشته بودم که احتمالا برق سوپر مارکت با برق عمومی ساختمان جابجا شده زیرا قبض برق عمومی و آسانسور ساختمان نباید با تعرفه تجاری محاسبه شود در حالی که برق سوپر مارکت که بایستی تجاری باشد، عمومی است. همچنین من متذکر شده بودم که ما خواهان برق غیر قانونی نیستیم زیرا از نظر شرعی حرام است و خواستار حل اساسی مشکل هستیم.

وی در تشریح موضوع مشکل برق این مجتمع افزود: علیرغم تماسها و مراجعات مکرر به اداره برق ناحیه دو بندرعباس این مشکل مرتفع نشده است لذا از مدیریت شرکت توزیع درخواست کردیم نسبت به رفع موضوع دستور بررسی و تحقیق دهند.

این خبرنگار هرمزگانی گفت: ساختمان پنج طبقه دارای 9 واحد مسکونی و سه واحد تجاری در پایین ساختمان است و تعرفه برق آسانسور و روشنایی راه پله های ساختمان که بایستی عمومی باشد تجاری است و تعرفه برق سوپر مارکت که بایستی تجاری باشد عمومی است.

وی بدهی کنونی مجتمع را سه میلیون تومان عنوان کرد و گفت: جابه جایی کنتور سوپر مارکت و واحدهای مسکونی مجتمع مورد مناقشه است و خواستار رفع این موضوع شدیم، مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان دستورات لازم جهت بررسی داد ولی تا کنون اقدامی که منجر به حل موضوع شود، انجام نگرفته و سه روز پیش احضاریه دادگاه برای اینجانب صادر شده است.

فریدونی تصریح کرد: شرکت توزیع برق به دلایلی که نامعلوم است از بنده شکایت کرده و قرار است تا در دادگاه نسبت به موضوعی که نمی دانم چیست، دفاع کنم!

نامه ارسالی حسین فریدونی به مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و نامه احضاریه دادگاه در دفتر هرمزگان نیوز موجود است. همچنین این پایگاه خبری آمادگی انتشار پاسخ مسوولان شرکت توزیع برق هرمزگان را دارد.


  

پیام رسان

+ رونق فضای مجازی، رهاورد «کرونا» / یادداشتی به قلم: حسین فریدونی – سردبیر هفته نامه صدف

مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ