سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

90/6/17
7:56 ص

 «بندرکنگ» به شهری زیبا در کنار ساحل نیلگون خلیج فارس

 تبدیل شده است

شهر بندرکنگ واقع در استان هرمزگان و بخش مرکزی شهرستان بندرلنگه یکی از قدیمی ترین بنادر ایران است که در فاصله 5 کیلومتری مرکز شهرستان بندرلنگه قرار دارد. مساحت قانونی این شهر معادل 650 هکتار و جمعیتی بالغ بر 15 هزار نفر دارد. ارتفاع آن از سطح دریا بطور مینگین 6 متر بوده که بطور کلی دارای شیب یکنواختی از شمال به طرف جنوب می باشد. این شهر تاریخی و تجاری، بندری زیبا در کنار ساحل نیلگون خلیج فارس با مردمانی سخت کوش و صمیمی است.

در هفته دولت فرصت را غنیمت شمرده مصاحبه ای با آقای محمد داشی جان شهردار پرتلاش شهر بندرکنگ که به عنوان مدیر نمونه شهرستان بندرلنگه نیز انتخاب شده است داشتیم، ماحصل این گفتگوی جالب و جذاب را تقدیم خوانندگان عزیز می نمایم.

محمد داشی جان شهردار بندرکنگ این گونه آغاز نمود:

با سلام و درود به روح پرفتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای هشت سال دفاع مقدس و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا... خامنه ای و همچنین موفقیت دولت خدمتگذار و عدالت گستر دکتر احمدی نژادو ضمن عرض تبریک هفته دولت و گرامیداشت شهدای گرانقدر رجایی و باهنر، خداوند بلند مرتبه را سپاس که این توفیق را به بنده و همکارانم ارزانی داشت در سال گذشته یعنی سال همت مضاعف و کار مضاعف به عنوان خدمتگزار در خدمت مردم شریف بوده و در سال جدید که از سوی رهبر عزیز انقلاب سال جهاد اقتصادی نام گرفته نیز با همکاری مردم خوب و شریف بندرکنگ به خدمتگزاری ادامه دهیم.

وی افزود: شهرداری بندرکنگ به عنوان جزئی ترین خدمتگزاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی با عنایت خداوند و تلاش شبانه روزی پرسنل زحمتکش خود و پشتیبانی اعضای محترم شورای اسلامی توانسته است گام های جدی و موثری بردارد که در دراز مدت به رشد و شکوفایی شهر خواهد انجامید.

داشی جان شهردار بندرکنگ در ادامه ضمن تشریح عملکرد شهرداری بندرکنگ گفت: اینجانب از استاندار محترم استان هرمزگان جناب آقای هاشمی تختی، معاون عمرانی استاندار جناب آقای مهندس رضایی، معاون برنامه ریزی استاندار جناب آقای ناطق، مدیر کل دفتر امور شهری استانداری جناب آقای ذاکری، امام جمعه محترم و محبوب شهرستان بندرلنگه حجت الاسلام والمسلمین رکنی حسینی، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی جناب آقای جباری، فرماندار محترم و پرتلاش شهرستان بندرلنگه جناب آقای مهندس زارعی، امامان محترم جمعه بندرکنگ حاج آقا نیک پس، حاج آقا رضوانی و معتمدین، بازاریان، بازرگانان، تجار و آحاد مردم بزرگوار این شهر تاریخی که پرسنل و مجموعه شهرداری را مورد لطف و مرحمت خود قرار داده اند کمال تقدیر و تشکر  به عمل می آورم.

گزارش از: خبرنگار صدف در بندرلنگه - پروین


  

90/6/4
11:36 ص

دومین شماره حمایت گراش منتشر شد

پس از انتشار پنج شماره صدف گراش ضمیمه نشریه صدف هرمزگان که به دلیل نداشتن مجوز توزیع در استان فارس انتشار آن متوقف شد، نشریه حمایت گراش جایگرین آن گردید و تیم خوب و توانای آن کار خود را ادامه داد و دومین شماره حمایت گراش نیز در مرداد ماه 1390 منتشر شد. برای دست اندرکاران این نشریه آرزوی توفیق روز افزون داریم.

 


پیام رسان

+ رونق فضای مجازی، رهاورد «کرونا» / یادداشتی به قلم: حسین فریدونی – سردبیر هفته نامه صدف

مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ