سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

98/9/1
1:6 ع

نشریه صدف شماره 766 منتشر شد

هفتصد و شصت و ششمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف در 8 صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ادبی، گزارش، گوناگون و ... روز سه شنبه 28 آبان ماه 1398 منتشر شد. "استانداردسازی سیستم گازرسانی در جزیره قشم" عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

راه های فساد باید مسدود شود، اجرای بیش از 40 ویژه برنامه هفته بسیج در قشم، یادواره 33 شهید روحانی هرمزگان در قشم برگزار می شود، هیچگونه افزایش قیمت خودسرانه پذیرفتنی نیست، نشریات هرمزگان در هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان حضور خواهند داشت، برنامه فولاد هرمزگان برای داخلی سازی 7 هزار ردیف کالای خارجی، گام های صنعت برق هرمزگان در حوزه پدافند غیر عامل و ... از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

#صدف


  

98/8/30
9:33 ع

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

هرمزگان، دارای مردمی نجیب و با بصیرت است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: مسوولان بدانند که هرگونه پست و مسوولیتی که دراختیار دارند مشروعیت آن از سوی مردم بوده و بایستی روحیه نوکری و خدمتگزاری به مردم را در خود حفظ کنند. 

به گزارش صدف نیوز، سردار اباذر سالاری به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج درجمع خبرنگاران افزود: مردم این استان با وجود اینکه در فشار اقتصادی قرار دارند و نسبت به تغییر وتحولات اخیر نگران هستند ولی نجابت خود را درجریان حوادث اخیر حفظ کرده‌اند.

 

 

وی بیان داشت: دراین مدت مردم نجیب و با بصیرت هرمزگان صف خود را از هنجارشکنان جدا کرده و اجازه ندادند که آرامش وثبات دراین استان بهم ریخته شود لذا به سهم خود از این اقدام مردم قدردانی می‌کنم. 

فرمانده سپاه هرمزگان اظهار داشت: مسوولان هم ضمن قدردان بودن ازاین فضای همدلی و همکاری مردم، با پیگیری و توجه به مطالبات مردمی، اجازه ندهند که فرصت طلبان از این فضای موجود سوء استفاده کنند. 

سالاری تصریح کرد: بعد از سخنان گرانقدر رهبر معظم انقلاب مردم پشت سر این مرجع عالقدر ایستاده و به این موضوع تمکین کردند و بنده هم به‌عنوان یک بسیجی افتخار می‌کنم که نوکری چنین مردمی را داشته باشم. 

از 30 آبان تا 6 آذرماه به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

 


  

98/8/29
5:7 ع

دکتر همتی در شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه آب کشاورزی استان خبر داد:

فاز دوم آب شیرین کن 100 هزار متر مکعبی بندرعباس بزودی به بهره برداری می رسد

استاندار هرمزگان گفت: برای دو پروژه بزرگ آبرسانی در شهرستان بشاگرد که در ماه های پایانی سال جاری افتتاح می شوند، 400 میلیارد تومان هزینه شده و این طرح ها تحول بزرگی را در آبرسانی به این شهرستان ایجاد می کنند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه آب کشاورزی استان هرمزگان با اشاره به گزارش اداره کل هواشناسی استان هرمزگن مبنی بر میزان بارندگی در استان از ابتدای سال آبی جاری، عنوان کرد: از ابتدای ماه مهر و آغاز سال آبی 98 در هرمزگان تا کنون میانگین بارندگی در استان 33 میلی متر بوده که نسبت به دوره بلند مدت اخیر و مدت مشابه سال گذشته، افزایش قابل توجهی یافته است.

وی ادامه داد: با این میزان بارندگی خوب در ابتدای سال آبی و همچنین پیش بینی مبنی بر بارندگی بیشتر در ادامه این سال، هرمزگان به لحاظ منابع آب و ذخیره سازی آب در سدها وضعیت خوبی دارد.

 

استاندار هرمزگان افزود: همچنین با توجه به پیش بینی بارندگی در مناطق مختلف استان طی روزهای آینده، فرمانداران و ستادهای مدیریت بحران در شهرستان های استان آمادگی کامل را داشته باشند و مردم نیز نکات ایمنی را رعایت کنند.

همتی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای دو پروژه بزرگ و مهم آبرسانی در شهرستان بشاگرد، بیان داشت: طرح آبرسانی از سد جگین تا شهر سردشت در مرکز شهرستان بشاگرد و در ادامه آن تا شهر گوهران به خوبی اجرا شده و در حال تکمیل است.

وی گفت: این پروژه بزرگ با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد تومان اجرایی شده و شامل 80 کیلومتر خط انتقال اصلی و فرعی، 20 هزار متر مکعب مخزن، ایستگاه پمپاژ به ظرفیت 150 لیتر بر ثانیه و تصفیه خانه است و علاوه بر آبرسانی به دو شهر سردشت و گوهران، به 24 روستا نیز آبرسانی خواهد کرد.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: دیگر طرح بزرگ در شهرستان بشاگرد، آبرسانی از سد سهران به 55 روستا در این شهرستان می باشد که با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان در حال اجراست و شامل 282 کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع، 70 باب مخزن با ظرفیت هفت هزار و 50 متر مکعب و 18 ایستگاه پمپاژ است.

همتی خاطرنشان کرد: در مجموع برای این دو پروژه بزرگ که در ماه های پایانی سال جاری در شهرستان بشاگرد افتتاح می شوند، 400 میلیارد تومان هزینه شده که تحول بزرگی را در آبرسانی به این شهرستان ایجاد می کند.

وی همچنین به آماده سازی دو آب شیرین کن در بندرعباس اشاره کرد و اظهار داشت: فازهای دوم و سوم آب شیرین کن 100 هزار متر مکعبی بندرعباس که ظرفیت هر فاز آن 20 هزار متر مکعب شیرین سازی آب است، در ماه های پایانی سال جاری افتتاح می شوند.

استاندار هرمزگان افزود: فاز نخست آب شیرین کن یک میلیون مترمکعبی بندرعباس با ظرفیت 200 هزار مترمکعب نیز به زودی بهره برداری و افتتاح خواهد شد.

همتی یادآور شد: این پروژه های مهم و بزرگ، تامین آب پایدار را در هرمزگان به همراه خواهند داشت و به پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر این استان کمک می کنند.


  

98/8/28
3:54 ع

هفته نامه صدف شماره 765 منتشر شد

هفتصد و شصت و پنجمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، گزارش، مقالات و ... روز یکشنبه 26 آبان ماه 1398 منتشر شد. "همراهی همه جانبه شهرداری بندرعباس در برگزاری کنگره ملی شهدا" عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

کنگره 1500 شهید کاری اثرگذار برای نشان دادن نقش شهدای هرمزگان است، رزمایش دریایی مقابله با دزدی دریایی در اقیانوس هند برگزار می شود، جلب رضایت شهروندان اولویت شهرداری منطقه 3 بندرعباس است، فراخوان سومین جشنواره کتاب سال خلیج فارس در هرمزگان اعلام شد و ... از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

شایان ذکر است به دلیل قطع شدن شبکه جهانی اینترنت به خصوص شبکه های اجتماعی، امکان بروز رسانی سایت "صدف نیوز" فراهم نشد و خبر انتشار نشریه را در اینجا به اطلاع مخاطبان رساندیم.


  

پیام رسان

+ رونق فضای مجازی، رهاورد «کرونا» / یادداشتی به قلم: حسین فریدونی – سردبیر هفته نامه صدف

مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ