سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

89/11/28
12:35 ص

 

آمادگی مطبوعات هرمزگان جهت حضور فعال

در چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات خلیج فارس در اهواز

 مطبوعات استان هرمزگان خود را برای شرکت در چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات خلیج فارس در اهواز آماده کرده اند. چهارمین جشنواره منطقه ای مطبوعات خلیج فارس به مدت چهار روز از 5 تا 8 اسفند ماه در دو بخش مسابقه و نمایشگاه با حضور نشریات محلی استان های هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، خوزستان و دو استان مهمان کهگیلویه و بویر احمد و چهار محال و بختیاری در موزه هنرهای معاصر اهواز برگزار می گردد.

در این جشنواره که با هدف معرفی نمونه های برتر آثار مطبوعاتی در گستره محلی و منطقه ای ، قدردانی از تلاش های پدیدآورندگان آثار مطبوعاتی و آشنا سازی مردم با مطبوعات محلی، معرفی و انعکاس فعالیت های مطبوعات جنوب کشور برگزار می شود، نمایشگاهی نیز  برپا می شود که نشریات استانهای جنوبی حاشیه خلیج فارس جهت برپایی غرفه در این نمایشگاه اقدام می نمایند.

در فراخوان منتشره از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان  از کلیه روزنامه نگاران، نویسندگان، خبرنگاران و سایر اصحاب مطبوعات دعوت شده بود که آثار برتر خود را بر اساس رشته و گرایش های اعلام شده به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

شایان ذکر است استان هرمزگان دارای بیش از 20 نشریه محلی است که فعال ترین آنها صبح ساحل، دریا، ندای هرمزگان، صدف، گامرون، بندر، شهروند هرمزگان، صبا، دریای اندیشه، مرجان، سفیر جنوب، آفتاب جنوب و نگاه روز است. پایه گذار این جشنواره اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان بوده و سال اول در بندرعباس، سال دوم در بوشهر و سال سوم در زاهدان برگزار شد. در سه جشنواره گذشته مطبوعات استانهای کرمان، خراسان و فارس نیز به عنوان میهمان حضور داشتند.


پیام رسان

+ رونق فضای مجازی، رهاورد «کرونا» / یادداشتی به قلم: حسین فریدونی – سردبیر هفته نامه صدف

مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ