سفارش تبلیغ
سئو روز
سئو روز
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

98/11/11
12:34 ع

 

در حوادث اگر سپاه نبود ...

جاری شدن سیل اخیر در شرق استان هرمزگان و همچنین جنوب استان سیستان و بلوچستان نشان داد که اگر نیروهای مسلح خصوصا سپاه نبود، دولت به تنهایی قادر به کنترل سیلاب و اقدام به موقع جهت نجات جان آسیب دیدگان و امدادرسانی به سیل زدگان نبود.

در زلزله کرمانشاه و سایر حوادث و بحران هایی که در جای جای این سرزمین پهناور رخ می دهد، همواره حضور سپاهیان دلسوز و دلاور در کنار مردم را شاهد بوده و هستیم که جا دارد به این عزیزان ایثارگر و بی ادعا خداقوت بگوییم.

بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران سالها پیش فرموده بودند: "اگر سپاه نبود، کشور هم نبود" و امروز بر همگان ثابت شده که واقعا همین طور است و در حادثه سیل اخیر شرق استان هرمزگان به عینه مشاهده کردیم که اگر سپاه پاسداران با نیروها، ماشین آلات مجهز و بالگردهایشان نبود امکان کمک رسانی به روستاهای سیل زده جاسک و بشاگرد که تمام جاده ها و راههای دسترسی به آنها بر اثر طغیان رودخانه ها از بین رفت، به آسانی مقدور نبود و بی تردید بدون حضور سپاه، خسارات و تلفات بیشتری بر جای می گذاشت.

علاوه بر حضور بسیجیان و فرماندهان سپاه استان در مناطق سیل زده، فرمانده کل سپاه پاسداران نیز در این مناطق حضور یافت و اعلام کرد تا آخر در کنار مردم سیل زده هرمزگان می مانیم. سردار سلامی گفت: ما همه امکانات مان را بسیج می کنیم تا سریع تر شرایط بازگشت به زندگی عادی مردم سیل زده فراهم شود.

بر همین اساس می توانیم به جرات بگوییم در حوادث اگر سپاه نبود، یاریگر مطمئنی هم نبود.

به قلم: حسین فریدونی - سردبیر

 


پیام رسان

+ رونق فضای مجازی، رهاورد «کرونا» / یادداشتی به قلم: حسین فریدونی – سردبیر هفته نامه صدف

مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ